کدنام مورد استفاده برای گلکسی نوت ۹ لو رفت

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ تکنولوژی

ماه گذشته بود که مشخص شد سامسونگ از گلکسی نوت ۹ در اواخر سال جاری میلادی و در حد فاصل ماه‌های جولای یا آگوست رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رود گلکسی نوت ۹ از نمایشگری ۶.۴ اینچی و از نوع سوپر امولد استفاده کند. نسبت تصویر در این نمایشگر هم‌چون پرچم‌داران اخیر سامسونگ ۱۸.۵ به ۹ خواهد بود.

چیپست مورد استفاده در گلکسی نوت ۹، اسنپدارگون ۸۴۵ و یا اگزینوس ۹۸۱۰ خواهد بود که با توجه به منطقه عرضه شدن این تلفن‌همراه متفاوت خواهد بود. ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی از جمله دیگر مشخصاتی است که در حال حاضز می‌توان برای گلکسی نوت ۹ متصور شد. نیرو دهنده این مجموعه سخت افزاری یک باتری بزرگ ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است. در بخش دوربین گلکسی نوت ۹ می‌توانیم انتظار داشته باشیم دوربینی دوگانه را مشاهده کنیم، که از ترکیب دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی و مشابه با گلکسی +S9 در آن استفاده شود. هم‌چنین انتظار می‌رود در بخش جلویی این هندست نیز سنسوری ۸ مگاپیکسلی را مشاهده کنیم.

آخرین اطلاعات لو رفته در رابطه با گلکسی نوت ۹ به‌تازگی در توییتر اوان بلاس منتشر شده است. این لو دهنده معروف به‌تازگی کدنام گلکسی نوت ۹ را Crown یا تاج اعلام کرده است. هنوز هم اطلاعات زیادی از گلکسی نوت ۹ مانده که تاکنون لو نرفته است، از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به محل قرارگیری سنسور اثر انگشت اشاره کرد. مطمئنا طی هفته‌های آتی اطلاعات بیش‌تری از گلکسی نوت ۹ درز پیدا خواهد کرد که دلیل انتخاب نام تاج را برایمان روشن‌تر می‌سازد!

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم