رونمایی از لامبورگینی اونتادور اس (Lamborghini Aventador S) رودستر در فرانکفورت

۲۳ شهریور ۱۳۹۶ تکنولوژی

با رودستر ۷۳۰ اسب بخاری ایتالیایی آشنا شوید!

 

چه چیزی بهتر از یک لامبورگینی اونتادور S با ۷۳۰ اسب بخار است؟ پاسخ، نسخه بدون سقف آن با همان قدرت ۷۳۰ اسب بخاری است! کمپانی ایتالیایی لامبورگینی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت از خودروی کانورتیبل قدرتمند خود رونمایی کرد.

در زیر کاپوت این گاو وحشی، همان موتور ۱۲ سیلندر تنفس طبیعی حضور دارد که قادر است ۷۳۰ اسب بخار قدرت و ۶۹۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. این قدرت از طریق جعبه دنده ۷ سرعته ISR به چرخ‌ها منتقل می‌شود و شتاب ۰ تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت ۳٫۰ ثانیه‌ای را فراهم می‌کند. لامبورگینی اونتادور S رودستر تا سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت هم شتاب گیری را ادامه می‌دهد.

 
 
jQuery(document).ready(function($){
$(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false});
});

   

 

در کنار همه ویژگی‌های عملکردی، اونتادور S رودستر از ویژگی‌هایی چون سیستم چهار چرخ متحرک، سیستم تعلیق فعال، و سه حالت رانندگی Strada،Sport و Corsa بهره می‌برد. این سه حالت مختلف رانندگی طوری توسط مهندسین تنظیم شده‌اند که راننده می‌تواند هم در خیابان و هم در پیست از آنها استفاده کند البته حالت Corsa، مخصوص پیست است.

مشتریان می‌توانند برای رنگ بدنه خودروی خود، ۱۳ رنگ خاص را سفارش دهند که رنگ‌های زرد و آبی خاص هم در این بین به صورت استاندارد وجود دارد. داخل کابین هم می‌تواند با رنگ‌ها و متریال خاص، شخصی سازی شود و مشتریان می‌توانند چرم یا آلکانترا یا ترکیبی از این دو را برای آن سفارش دهند. لامبورگینی بیش از ۱۰۰ آپشن مختلف را در مقابل مشتری قرار می‌دهد که می‌تواند از میان آنها گزینه‌های دلخواه خود را انتخاب کند.

فروش این لامبورگینی از فوریه ۲۰۱۸ با قیمت ۴۶۰ هزار دلار آغاز خواهد شد.

 

نوشته رونمایی از لامبورگینی اونتادور اس (Lamborghini Aventador S) رودستر در فرانکفورت اولین بار در آی تی ایران پدیدار شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم