در تب و تاب اخذ گواهینامه!

۲۲ تیر ۱۳۹۷ تکنولوژی

honor inner

لیست منتشر شده بر روی سایت چینی TENAA مشخص می‌کند سامسونگ در اخذ تاییدیه گلکسی نوت ۹ در این کشور موفق بوده است. پرچم‌دار جدید کره‌ای‌ها در تاریخ نهم اگوست به صورت رسمی رونمایی خواهد شد و شرکت تمامی مقدمات را برای فروش گسترده آن در سطح جهانی از چندی پیش آغاز کرده است. درخواست‌هایی که سامسونگ برای گرفتن تاییدیه به کشورهای مختلف ارایه می‌کند، ما را با جنبه‌های جدیدی از مشخصات این هندست آشنا می‌سازد.

متاسفانه لیست TENAA اطلاعات زیادی در مورد این گوشی نمی‌دهد، اما در عوض می‌توان به سراغ دیگر آژانس چینی یعنی ۳C رفت که بر اساس اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد سامسونگ سرعت شارژ در گلکسی نوت ۹ را که انتظار می‌رفت دارای یک باتری چهار هزار میلی‌آمپری باشد، بهبود نبخشیده است.

این رو هم بخون:

Samsung-Galaxy-Note-9-FCC-TH-32 آخرین اطلاعات از گلکسی نوت 9: در تب و تاب اخذ گواهینامه!

چیزی که ارتقا پیدا می‌کند شارژ وایرلس خواهد بود. اطلاعاتی که در اوایل سال جاری از FCC منتشر شد حکایت از وجود یک شارژر ۱۲ ولتی جدید داشت. با توجه به وجود شارژر ۹ ولتی حال حاضر دستگاه، می‌توان این مورد را پیشرفتی بزرگ برای سامسونگ و گلکسی نوت ۹ دانست.

اگرچه شارژ وایرلس هنوز به صورت گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، اما استفاده از فناوری‌های جدید جهت کمتر کردن زمان مورد نیاز برای شارژ گوشی را باید حرکتی منطقی از طرف سامسونگ دانست. در هر صورت، کمتر از یک ماه به رونمایی رسمی از این هندست فرصت باقی مانده است و مطمئنا روز به روز بر اخبار و شایعات پیرامون پرچم‌دار جدید سامسونگ افزوده خواهد شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم