تعداد اعضای پیام‌رسان سروش به ۵ میلیون نفر رسید!

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ تکنولوژی

یکی از اشکالاتی که معمولا به پیام‌رسان‌های داخلی توسط کاربران عادی وارد می‌شود، کم بودن اعضای این پیام‌رسان‌هاست که باعث شده است بسیاری از گروه‌های تلگرامی و یا ارتباطات مختلفی که در این پیام‌رسان خارجی وجود دارد، به پیام‌رسان‌های داخلی منتقل نشده و قابل استفاده نباشد اما مدیر پیام‌رسان سروش در خبری از رسیدن این پیام‌رسان به مرز ۵ میلیون کاربر خبر داد که تغییرات و بهبودهای صورت گرفته در این پیام‌رسان، پس از اعلام این خبر اطلاع‌رسانی شد.

به گزارش آی‌تی‌رسان، سید صالحی مدیر پیام‌رسان سروش در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری فارس داشت، گفت:

با توجه به اینکه تعداد کاربران سروش به عدد ۵ میلیون کاربر نزدیک شده است و نیاز به ارتقا زیرساخت‌های سروش بیش از پیش احساس میشد، اقدام به ارتقا این زیرساختها نمودیم.

وی در ادامه افزود:

بروزرسانی‌های انجام شده در سروش برای کاربران جدید قابل دسترسی است و کاربران قدیمی نیز می‌توانند با ارتقا نسخه پیام‌رسان سروش خود نسبت به استفاده از این بروزرسانی‌ها و ارتقا صورت گرفته اقدام نمایند. قطعا کاربران جدید پس از نصب و ورود به پیام‌رسان سروش با تعداد زیادی از دوستان و نزدیکان خود مواجه خواهند شد که پیش از آن‌ها وارد سروش شده‌اند.

سیدصالحی در پایان گفت:

با تلاش فراوان همکاران ما نسخه‌های مختلف در پلت‌فرم‌های گوناگون موبایل، دسکتاپ و …. به کاربران عرضه شده است و کاربران قدیمی لطفا نسخه‌های قبلی را حذف کرده و با ورود به سایت رسمی سروش، نسبت به دانلود نسخه‌های جدید اقدام کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم